Şair Dost
Yusuf ÇILDIR
yusufcildir@dostyusuf.com
  Ana Sayfa
  Ziyaretçi Defteri
  Biyografi
  Şiirler
  Atışmalar
  Tasavvuf şiirleri
  Güzellemeler
  Resimler
  Haberler
  Linkler
  Slaytlar
  Hicivler
  Muhammes
  Kaside
  e-posta
  Anket
  Üye Ol
  Haberler
  Site Haritası
Dost Yusuf ve Aşık Ensar Şahbazoğlu atışmaları-Altın Anı Türk Musiki Derneği'nden Bahar Konseri-Kültür Müdürlüğü'nde konser-Aşıklardan nasihatlar-Yusuf Çıldır ve Ensar Şahbazoğlu karşılıklı atışmalar...
Devam »
 

Altın Anı Türk Musiki Derneği'nden Bahar Konseri

30 Mart 2008 / 13:49


 

Kars Defterdarlığı Muhasebe Müdürü Yusuf Çıldır'ın girişimleriyle 2 yıl önce kurulan Altın Anı Türk Musiki Derneği'nin Türk Müziği Bahar Konseri büyük ilgi gördü.

Kars Defterdarlığı Muhasebe Müdürü Yusuf Çıldır'ın girişimleriyle 2 yıl önce kurulan Altın Anı Türk Musiki Derneği'nin Türk Müziği Bahar Konseri büyük ilgi gördü.

Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü'ndeki konsere Vali Mehmet Ufuk Erden, 14. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Şeref Oguş, Belediye Başkanı Naif Alibeyoğlu, Kültür ve Turizm İl Müdürü Kenan Bekis, daire amirleri ve müzikseverler katıldı.


Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan konserde konuşan Turizm İl Müdürü Kenan Bekis, Altın Anı Türk Musiki Derneği'nin bahar ve yaz konseri adı altında yılda iki defa konser verdiğini söyledi.


Gazeteci, Avukat, Öğretmen, Doktor, Hemşire ve daha bir çok kurumda görev yapan memurlardan oluşan Altın Anı Türk Musiki Derneği, Şef Sıtkı Akarsu yönetiminde koro ve solo eserler seslendirdi. Birbirinden değerleri Türk Sanat Müziği eserleri salonu tıklım tıklım dolduran sanatseverleri adeta büyüledi.
Konser yaklaşık 2,5 saat sürdü.


Saat/Tarih

Baglantılar
»Ozanlar
»Ölçek Gazetesi
»Haber Ölçek
»Politikars
»Musa ELİTAŞ
»Haber Ölçek -2

Hava durumu

Piyasalar

Anket

SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ ?


Bu Sayfayı Paylaş

Facebook Twitter MySpace Google
Daha Fazla...
Copyright© www.dostyusuf.com  İletişim : yusufcildir@dostyusuf.comBu websitesi webservis hosting paneli tarafindan olusturulmustur